فروشگاه مرکزی ال جی

فروشگاه مرکزی ال جی با مدّنظر قرار دادن هدف کسب رضایت و احترام به حقوق مشتریان فعالیت میکند. همواره افراد برای خرید محصولات الکترونیکی به دنبال نمایندگی اصلی ان برند بوده اند .دلیل این امر آن است که با خرید از نمایندگی نسبت به اصل بودن دستگاه اطمینان داریم . شما عزیزان میتوانید محصولات ال جی را با اطمینان خاطر از ما بخواهید . لازم به ذکر است ، پرسنل  فروشگاه مرکزی ال جی به ارائه گارانتی نیز میپردازند

حضور افراد شیاد و نمایندگیهای غیرمجاز باعث سردرگمی و وارد آمدن خسارات زیادی به مشتریان شده است . به همین دلیل از کاربران تقاضا داریم با درنظر گرفتن مزایا و معایب هر فروشگاه دست به انتخاب مرکزی مورد اطمینان بزنند . خاطرنشان میسازیم دستگاههای مذکور با قیمت واقعی خود در فروشگاه مرکزی ال جی به فروش میرسد .

فروشگاه مرکزی ال جی

مشاوره پیش از فروش محصولات ال جی

مشاوره پیش از فروش محصولات ال جی از خدمات ویژه فروشگاه مرکزی ال جی است . این آپشن شامل تمامی اطلاعاتی است که ممکن است خریدار پیش از اقدام به خرید به آن‌ نیاز پیدا کند. کادر مشتری مدار فروشگاه ال جی با ارائه یک مشاوره اصولی شرایط را برای انتخاب و خریدی مناسب، استاندارد و دقیق مهیا میسازند .آشکار است با اطلاع از خصوصیات هر محصول انتخابی هوشمندانه و عاقلانه در انتظار ماست . به دلیل تنوع محصولات تولیدشده توسط کمپانی ال جی افراد هنگام خرید دچار تردید و سردرگمی میشوند .

مدیریت فروشگاه مرکزی ال جی با توجه به این موضوع آپشن مشاوره را برای شما عزیزان درنظر گرفته است . کاربران از طریق آنلاین ، تلفنی و حضوری میتوانند به اطلاعات جامعی درزمینه محصول مدّنظر خود دست پیدا کنند .

فروش انواع محصولات ال جی

فروشگاه مرکزی ال جی در پکیجی اورجینال به فروش محصولات ال جی مبادرت می ورزد . ارائه تمامی محصولات ال جی در این مرکز موجب میگردد افراد وقت خود را در خیابانهای شلوغ شهر هدر ندهند . کاربرانی که قصد خرید محصولات ال جی را دارند میتوانند  با اطمینان از اصل بودن دستگاه اقدام به خرید نمایند . فروشگاه مرکزی ال جی محصولات زیر را به فروش میرساند :

  • لپتاپ
  • مانیتور
  • اسپلیت
  • پروژکتور
  • موبایل
  • تبلت
  • تلویزیون

فروش قطعات جانبی محصولات ال جی

فعالیت فروشگاه مرکزی ال جی به فروش محصولات ال جی ختم نمیشود . این مرکز اقدام به فروش قطعات جانبی دستگاههای ال جی نیز مینماید . فروشگاه مرکزی ال جی به وارد کردن قطعات اصلی نیز میپردازد . به همین دلیل کاربران میتوانند با اطمینان از اصل بودن این قطعات اقدام به خرید نمایند . فروشگاه مرکزی ال جی با ارائه قطعات جانبی قصد دارد جایی برای فعالیت مراکز غیرمجاز باقی نگذارد . هدف این مجموعه ارائه محصولاتی باکیفیت درکنار گارانتی به مشتریان عزیز است . کیفیت بالا و سرعت ارائه خدمات در این مرکز کاربران بسیاری را مایل به استفاده از خدمات این نمایندگی کرده است .

نمایندگی ال جی و واحد های تعمیرات ال جی

نمایندگی ال جی ، واحد های تعمیرات ال جی را در قالبی مجزا راه اندازی کرده است . مرکز تعمیرات ال جی جهت کسب رضایت مشتریان و در راستای تحقق هدف ارائه بهترین خدمات فعالیت خود را براساس استفاده از مدرنترین تجهیزات انجام میدهد . لازم به ذکر است ، این ابزارآلات تعمیر توسط مجربترین کارشناسان فراهم و خریداری شده اند . نمایندگی تعمیرات ال جی با ورود تجهیزات مدرن سعی در به روز کردن کارگاههای فنی خود به ابزارآلات درجه یک دارد .

از این رو کارشناسان این مرکز با بکارگیری جدیدترین تجهیزات بهترین خدمات ریکاوری را ارائه مینمایند . عیب یابی و رفع ایراد دستگاه باید توسط کارشناسان متخصص انجام شود . نمایندگی ال جی برای جذب کارشناسان متخصص تمامی تلاش خود را انجام داده است .

فهرست
خدمات پذیرش و تحویل دستگاه در محلثبت سفارش تعمیر
+