قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز ال جی

نمایندگی ال جی با سرلوحه قرار دادن اهداف مشتری مدارانه جهت کسب رضایت کاربران فعالیت می نماید . به همین دلیل مرکز تعمیرات ال جی به تدوین و تهیه ی قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز ال جی ، پرداخته است . مرکز سخت افزار ایران ، از زیرمجموعه های متنوع و متعددی تشکیل شده است . لازم به ذکر است ، یکی از این زیرمجموعه ها تعمیرگاه مجاز ال جی می باشد . تعمیرگاه مجاز ال جی طی سال های متوالی به فعالیت در زمینه ی ترمیم و ریکاوری دستگاه های تولید شده توسط  کمپانی ال جی پرداخته است. از جمله دستگاه های ال جی که در این مرکز ریکاوری می گردد می توان به تلویزیون ، مانیتور ، لپ تاپ ، تبلت ، موبایل و اسپلیت اشاره کرد .

کاربران فهیم نمایندگی ال جی بر این موضوع اشراف دارند . که حضور نظم برای قرار گرفتن یک نهاد و سازمان در موقعیتی رفیع و والا امری است بسیار مهم. درحقیقت قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز ال جی موجبات اعتماد مشتریان به این مرکز را سبب می گردد . مبرهن و آشکار است مخاطبان مجموعه با مطالعه ی این مطلب می توانند اطلاعات کامل و جامعی در حوزه ی فعالیت های مرکز  سخت افزار ایران به دست آورند .

امید است از طریق ارائه ی قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز ال جی توانسته باشیم آنگونه که درخور کاربران گرامی است ، به معرفی شرکت بپردازیم . نمایندگی ال جی براساس استانداردهای جهانی به ریکاوری و تعمیر دستگاه معیوب کاربران می پردازد .

قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز ال جی

شرح قوانین تعمیرگاه مجاز ال جی

نمایندگی ال جی به عنوان برگزیده بسیاری از مراجع و نهادهای ذیربط دارای کلیه ی مجوزهای رسمی و موردنیاز برای فعالیت در حوزه ریکاوری می باشد . درحال حاضر نمایندگی ال جی باتوجه به استقبال چشمگیر کاربران و مشتریان یکی از موفقترین مراکز بازیابی می باشد . این مرکز با تامین قطعات و مواد مصرفی اورجینال به رفع ایراد پیش آمده در دستگاه کاربران مبادرت می ورزد .

لازم به ذکر است ، کارفنی نمایندگی ال جی پس از به پایان رسیدن پروسه ی بازیابی به انجام تنظیمات کلی در دستگاه می پردازند .بدیهی است همین امر موجب می گردد مشتری پس از دریافت دستگاه شاهد افزایش کارایی آن همانند روز اول باشد .

تکنسین های این مجموعه با درنظر گرفتن قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز ال جی به فعالیت می پردازند . ارائه ی خدمات باکیفیت موجب می گردد افراد زیادی مایل به تعمیر دستگاه خود در نمایندگی ال جی باشند . همین امر دلیل است بر کاهش هزینه ی دریافتی از کاربران نسبت به سایر مراکز تعمیر .

قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز ال جی

 • در صورتی که دستگاه ال جی قبلا در مراکز دیگری غیر از این مرکز  تعمیر و یا حتی باز شده است ، حتما کارشناسان تعمیرگاه مجاز ال جی را از این موضوع آگاه گردانید . در غیر اینصورت این مرکز مسئولیتی در قبال عواقب احتمالی نمی پذیرد .
 • قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز ال جی ، کارشناسان صرفا عیوب عنوان شده توسط مشتری را برطرف خواهند کرد و در قبال سایر عیوب مسئولیتی نمی پذیرند .
 • پس از تعمیر دستگاه ، کارشناسان تعمیرگاه مجاز ال جی آن را تست کرده و در سلامت کامل به مشتری تحویل می دهند . لذا از مشتریان گران قدر خواهشمندیم در هنگام تحویل دستگاه دقت لازم را به عمل آورند ؛ مهلت تست دستگاه تا ۱۰ روز امکانپذیر می باشد .
 • به دلیل اینکه امکان تست کامل قطعات در هنگام پذیرش وجود ندارد ، تعمیرگاه مجاز ال جی مسئولیتی در قبال عیوب غیرقابل مشاهده و یا عیوب عنوان نشده توسط مشتری نمی پذیرد
 • یکی دیگر از قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز ال جی عبارت است از این که ، دستگاه های آب خورده و ضربه خورده ممکن است در حین تعمیر عیوب خود را نشان دهند ، بنابراین بروز مشکل در هنگام تعمیر طبیعی بوده و نمایندگی ال جی تعهدی در قبال آن ندارد .
 • تعمیرگاه مجاز ال جی ، مسئولیتی در قبال لوازم جانبی مانند ؛ کیف ، گارد ، مموری کارت ، سیم کارت و… نمی پذیرد .
 • اگر دستگاه شما گارانتی تعمیر مرکز دیگری را دارد ، دستگاه درصورت باز شدن در تعمیرگاه مجاز ال جی از گارانتی ساقط شده و در صورت تحویل دستگاه به این مرکز باید هزینه های تعمیر را بپردازید .
 • مهلت تست قطعات تعویض شده در تعمیرگاه مجاز ال جی ۴۸ ساعت می باشد .
 • بدیهی است قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز ال جی در جهت ارائه ی خدمات بهتر به هم وطنان برنامه ریزی شده است.
 • در هنگام مراجعه به تعمیرگاه مجاز ال جی قبضی که شامل قوانین مرکز بوده به مشتری تحویل داده می شود.
 • یکی از قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز ال جی عبارت است از اینکه، پس از طی مراحل عیب یابی نکات لازم در خصوص قطعه ی معیوب و هزینه ی تقریبی جهت تعمیر به اطلاع مشتریان گرامی خواهد رسید .
 • در صورت رضایت مشتری ، کارشناسان تعمیرگاه مجاز ال جی ، تعمیر را آغاز خواهند کرد .
 • در صورتی که هزینه ی تعمیر دستگاه کمتر از ۸۰۰۰۰۰ ریال باشد ، مراحل تعمیر بدون هماهنگی انجام خواهد شد .
 • با توجه به مورد تعمیراتی و بسته به حجم کار مرکز ، ممکن است حداقل زمان برای بررسی و عیب یابی دستگاه ، برآورد هزینه و تعمیر دستگاه تا یک هفته بطول بیانجامد . طی هر یک از مراحل تعمیر در صورت نیاز، کارشناسان تعمیرگاه مجاز ال جی مراتب لازم  را به اطلاع مشتریان  خواهند رساند ،  لذا نیازی به تماس مشتریان عزیز نمی باشد .
 • بعد از طی مراحل تعمیر و آماده شدن دستگاه ، کارشناسان تعمیر گاه مجاز ال جی با مشتریان  گرامی تماس گرفته ، وضعیت نهایی دستگاه و آماده بودن دستگاه را به مشتری اعلام خواهند کرد.
 • یکی دیگر از قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز ال جی به این شرح می باشد: در صورت عدم تمایل مشتری به ادامه ی مراحل تعمیر ، تعمیرات متوقف شده و با توجه به نوع دستگاه هزینه ای جهت عیب یابی از مشتری دریافت خواهد شد .
 • پس از به پایان رسیدن مراحل تعمیر و عدم مراجعه ی مشتری جهت تحویل دستگاه ، تعمیرگاه مجاز ال جی تا یک ماه دستگاه را به صورت امانت نگه داری خواهد کرد . پس از طی یک ماه ، ال جی سرویس هیچ گونه مسئولیتی در قبال دستگاه نخواهد داشت .
 • تعمیرگاه مجاز ال جی هیچ گونه مسئولیتی در قبال اطلاعات موجود روی دستگاه ندارد .

نمایندگی ال جی و واحدهای تعمیرات ال جی

نمایندگی ال جی ، واحدهای تعمیرات ال جی را به صورت مجزا راه اندازی کرده است . از این رو کاربران برای رفع ایراد دستگاه خود باید به واحد مرتبط مراجعه نمایند . همانطور که مستحضر هستید ایرادات پیش آمده در دستگاه کاربران دو دلیل عمده دارد : ایرادات سخت افزاری و نرم افزاری .

مدیریت نمایندگی ال جی برای رفع ایراد هر محصول کارشناس متخصص همان دستگاه را استخدام کرده است . به همین دلیل کاربران می توانند دستگاه هایی را که سایر نمایندگی ها از تعمیر آن عاجزند به دست تکنسین های این نمایندگی بسپارند .

کارشناسان فنی مرکز تعمیرات ال جی پس از پشت سر گذاشتن آزمون های متعدد علمی برای فعالیت برگزیده شده اند . این افراد با شرکت در کلاس های آموزشی زیرنظر اساتید بین المللی صاحب دانشی به روز و مدارکی معتبر گشته اند . قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز ال جی یکی دیگر از دلایلی است که مشتریان را راغب به استفاده از خدمات این مرکز می نماید .

فهرست
خدمات پذیرش و تحویل دستگاه در محلثبت سفارش تعمیر
+