محصولات نمایندگی مجاز ال جی

کمپانی ال جی یک شرکت الکترونیکی کره ‌ای و چندملیتی است. ال جی بعنوان یکی از شرکت ‌های بزرگ در زمینه الکترونیک و فناوری اطلاعات شناخته شده است . ریشه ‌های تأسیس این شرکت به سال ۱۹۵۸ و راه‌اندازی شرکت گلداستار بازمی ‌گردد. ال‌ جی الکترونیکس هم‌ اکنون از شرکت ‌های تابعه کمپانی ال‌ جی گروپ می‌ باشد و در عمل بخش صنایع الکترونیکی این گروه کره ‌ای به‌ شمار می ‌آید. دفتر مرکزی این شرکت در شهر سئول قرار دارد. محصولات نمایندگی مجاز ال جی در این مرکز با راهکارهای نوین علمی تعمیر می گردد . هزینه ی تعمیرات در نمایندگی رسمی ال جی براساس نرخنامه مصوب اتحادیه اخذ می گردد .

محصولات نمایندگی مجاز ال جی
گوشی ال جی L70 Dual sim D325

گوشی ال جی L70 Dual sim D325

تبلت LG G Pad 8.3

تبلت LG G Pad 8.3

موبایل ال جی W10

موبایل ال جی W10

موبایل ال جی W30

موبایل ال جی W30

گوشی موبایل ال جی Q60

گوشی موبایل ال جی Q60

گوشی ال جی مدل V50 ThinQ 5G

گوشی ال جی مدل V50 ThinQ 5G

گوشی ال جی K10

گوشی ال جی K10

موبایل ال جی Q6

موبایل ال جی Q6

معرفی محصولات نمایندگی مجاز ال جی

کادرفنی نمایندگی ال جی علاوه بر تعمیر به معرفی محصولات ال جی نیز مبادرت می ورزند . این دستگاه ها عبارتند از : تلویزیون ، مانیتور ، لپ تاپ ، تبلت ، موبایل و اسپلیت . نمایندگی ال جی با بکارگیری مجرب ترین کارشناسان توانسته کیفیت خدمات تعمیر را به سطح قابل قبولی از کیفیت برساند . تکنسین های این مرکز با ارائه ی خدمات ترمیم و بازیابی مطلوب توانسته اند دست مراکز غیرمجاز را از فعالیت کوتاه کنند .

لازم به ذکر است، تعمیرکاران مراکز غیرمجاز به دلیل نداشتن مهارت لازم در امر تعمیرات نمی توانند راه درستی را برای ریکاوری انتخاب کنند .از این رو کاربر پس از دریافت محصول با مشکلات جدیدی در دستگاه مواجه می گردد .

به همین دلیل از کاربران محترم تقاضا داریم با در نظر گرفتن مزایا و معایب هر شرکت تعمیراتی دست به انتخاب مرکزی مورد اطمینان بزنند . مهندسین ارشد این مجموعه پس از بازیابی محصولات نمایندگی مجاز ال جی به ارائه ی گارانتی نیز می پردازند .

انواع محصولات نمایندگی مجاز ال جی

نمایندگی ال جی در پکیجی کامل به فروش محصولات نمایندگی مجاز ال جی اقدام می نماید . کادرفنی این مرکز پس از اتمام پروسه ی تعمیر به ارائه ی گارانتی مبادرت می ورزند . نمایندگی ال جی از طریق دو آپشن سرویس در محل و سرویس در مرکز به رفع ایراد محصولات نمایندگی مجاز ال جی  می پردازد . این مرکز ترتیبی داده است تا نیاز به مراجعه به یک مکان فیزیکی از بین برود . شما عزیزان با به خدمت گرفتن آپشن سرویس در محل می توانید بر نحوه ی عملکرد پرسنل نیز نظارت داشته باشید .

در صورت تمایل به تعمیر دستگاه در مرکز باید به واحد مرتبط با دستگاه مراجعه نمایید . صبر و بردباری پرسنل این مجموعه حین تعمیر یکی از دلایل موفقیت نمایندگی ال جی می باشد . لازم به ذکر است ، کارشناسان ما درصورت لزوم به راهنمایی کاربران در زمینه ی دستگاه تعمیر شده اقدام می کنند .

نمایندگی ال جی و واحدهای تعمیرات ال جی

نمایندگی ال جی در واحدهای تعمیر تفکیک شده به رفع ایراد دستگاه کاربران می پردازد . از این رو کاربران برای دریافت خدمات تعمیر باید به واحد مرتبط با دستگاه مراجعه نمایند . کارگاه های فنی این مرکز به ابزارآلات مدرن و درجه یک تجهیز شده است . کارشناسان خبره ی نمایندگی ال جی با بکارگیری تجهیزات مدرن و تکیه بر فراست و دانش خویش پروسه ی ریکاوری را انجام می دهند . مدیریت این مرکز برای تعمیر هر محصول تعمیرکار مجرب همان محصول را استخدام کرده است .

به همین دلیل کاربرانی که با افت عملکرد در دستگاه خود مواجه شده اند  می توانند با آسودگی خیال به این مرکز مراجعه نمایند . نمایندگی ال جی با سرلوحه قرار دادن اهداف مشتری مدارانه به ارائه ی خدمات می پردازد . مهندسین ارشد این مجموعه ابتدا به عیب یابی محصولات نمایندگی مجاز ال جی اقدام می نمایند . سپس بهترین گزینه برای تعمیر را برمی گزینند . محصولات نمایندگی مجاز ال جی مطابق با آخرین متد روز دنیا در این مرکز بازیابی می گردد .

فهرست
خدمات پذیرش و تحویل دستگاه در محلثبت سفارش تعمیر
+